Folke Ohlsson soffbord "Frisco"

Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

FOLKE OHLSSON, soffbord, "Frisco", 1960-tal, teak, fothylsor i mässing, tidningshylla i rotting, Tingströms, Bra Bohag, brännmärkt, höjd ca 60, 118x79 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bruksslitage, rotting med skador

755312

2020-04-02