Wilhelm Kåge olja på pannå

Wilhelm Kåge olja på pannå
Wilhelm Kåge olja på pannå
Wilhelm Kåge olja på pannå
Wilhelm Kåge olja på pannå

Klubbat för:

3 600 SEK

5 000 SEK

WILHELM KÅGE (1889-1960): porträtt av kvinna, signerad samt daterad 45, olja på duk, ca 55x45 cm

755332

2020-04-03