Klubbat för:
1 550 EUR
Utropspris
1 500 EUR
ALVAR AALTO, FÅTÖLJ, nr. 41, "Paimio", sits av böjd plywood, armstöden av björk, höjd 65 cm, bredd 60 cm, djup 83 cm.
Åldersrelaterat slitage, små fanerskador
755334
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här