Ola Billgren färglitografi

Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLA BILLGREN (1940-2001): litografier, 2 st signerad och daterad Ola Billgren -71 samt 73, färglitografi, numrerade 11/325 samt 250/330, ca 45x62 samt 43x62 cm

Lösa blad, hanteringsveck vid kanter, en bladet något gulnat

755342

2020-04-03