Ola Billgren färglitografi
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLA BILLGREN (1940-2001): litografier, 2 st signerad och daterad Ola Billgren -71 samt 73, färglitografi, numrerade 11/325 samt 250/330, ca 45x62 samt 43x62 cm
Lösa blad, hanteringsveck vid kanter, en bladet något gulnat
755342
2020-04-03