Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
VIDE JANSON (1924-2007): färglitografier, 4 st i mapp, samtliga signerade samt numrerade 74/100, träsnitt, ca 50 x 64 cm
Lösa blad
755348
2020-04-03