Vide Janson träsnitt

Vide Janson träsnitt
Vide Janson träsnitt
Vide Janson träsnitt
Vide Janson träsnitt

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

VIDE JANSON (1924-2007): färglitografier, 4 st i mapp, samtliga signerade samt numrerade 74/100, träsnitt, ca 50 x 64 cm

Lösa blad

755348

2020-04-03