Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PENSELVAS, porslin, Kina, tidigt 1900-tal, dekor i famille rose av påfågel och pioner, märkt med "Yongzhengs märke", höjd 26 cm
Smärre slitage
755361
2020-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här