Kaj Franck party

Kaj Franck party
Kaj Franck party
Kaj Franck party
Kaj Franck party
Kaj Franck party
Kaj Franck party

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAJ FRANCK, "Party", glas, 10 st, Nuutajärvi, Notsjö, Finland, 1950-tal, olikfärgade glas, höjd ca 6,5 cm

Ett med smärre nagg

755364

2020-03-30