Kask

Kask
Kask
Kask
Kask
Kask
Kask
Kask
Kask
Kask
Kask

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KASK, svensk, POLISHJÄLM, svartlackerat läder, med dealjer i mässing och lejonmaskaroner, höjd ca 20 cm

Slitage och färgbortfall, rispor, smärre skador.

755365

2020-03-30