Fürstenberg urna med lock

Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

FÜRSTENBERG, urna med lock, porslin, 1900-tal, hänklar i form av bockhuvuden, förgylld dekor, höjd 46 cm

755374

2020-03-30