Karmstolar senempire

Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire

Klubbat för:

1 300 SEK

2 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, senempire, sannolikt Ryssland, svängd ryggbricka, dekor av voluter, sitthöjd ca 46 cm

Omfattande slitage och skador, materialbortfall

755375

2020-03-30