Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mahognyfanér, tvådelat glas, trappformad konsol, total höjd ca 263x98 cm, höjd exkl konsol 222 cm

Zustandsbeschreibung

Fanérskador, slitage

755378

2020-03-30