Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mahognyfanér, tvådelat glas, trappformad konsol, total höjd ca 263x98 cm, höjd exkl konsol 222 cm
Zustandsbeschreibung
Fanérskador, slitage
755378
2020-03-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner