Stringhylla med skåp
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, stringhylla med skåp, vitlackerade, 4 stålgavlar, 4 hyllplan, skåp med två sektioner och skjutdörr, gavlarnas längd ca 76 cm, hyllplan ca 77x30cm, skåpet mått ca 42, 78x30 cm
Smärre bruksslitage, smärre repor i lack
755387
2020-04-02