Klubbat för:
1 600 EUR
Utropspris
1 000 EUR
TAPANI RAITTILA (1921-2018) fabrik i höstlandskap, signerad samt daterad 1988, olja på pannå, 45x37 cm
755399
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här