Veikko Marttinen oljemålning

Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning

Klubbat för:

3 100 EUR

Utropspris

1 500 EUR

VEIKKO MARTTINEN (1917-2003) kvinna i vit dräkt, signerad samt daterad -59, olja på duk, 61x33 cm

755401

2020-04-19