Parfymflakong 14k guld samt glas
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PARFYMFLAKONG, 14k guld samt glas, nyrokoko, Nederländerna, 1852-1906, delvis genombruten dekor, längd 13 cm.
Säljes till förmån för organisationen Min Stora Dag.
Åldersrelaterat slitage, mindre bristningar och bucklor, liten lagning.
755418
2020-04-06