Karott med lock

Karott med lock
Karott med lock
Karott med lock
Karott med lock
Karott med lock
Karott med lock
Karott med lock
Karott med lock
Karott med lock
Karott med lock
Karott med lock
Karott med lock

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAROTT, med lock, porslin, dekor av tupp, Göteborg, 1900-talets första hälft, höjd ca 17, diameter ca 28 cm

Bruksslitage, krackeleringar, mikronagg förekommer

755420

2020-04-02