Longines armbandsur 1990-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LONGINES, armbandsur, gulddoublé, stål, 1990-tal, quartz, safirglas, datum, läderarmband ej original, serienr. 25929057, diameter ca 32 mm
Bruksslitage, märken, repor, fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
755445
2020-04-02