Tebord 1930-tal bricka porslin Rörstrand
Valmis
2020-03-30
755450
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
TE-/BRICKBORD, 1930-tal, bonad björk, intarsiadekor runt om samt hörnfleuroner, höjd 70, 63X85 cm, bricka märkt Rörstrand med ros-och blommotiv, 58x80 cm
Åldersrelaterad bruksslitage