Tebord 1930-tal bricka porslin Rörstrand

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TE-/BRICKBORD, 1930-tal, bonad björk, intarsiadekor runt om samt hörnfleuroner, höjd 70, 63X85 cm, bricka märkt Rörstrand med ros-och blommotiv, 58x80 cm

Åldersrelaterad bruksslitage

755450

2020-03-30