Frans Timén oljemålning

Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANS TIMÉN (1883-1968): "Stenig strand", signerad och daterad Frans Timén 1958, olja på duk, 54x69 cm

755452

2020-03-30