Smyckesskrin sköldpadda och silver
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SMYCKESSKRIN, omkring 1900, sterlingsilver och sköldpadda, stämplad London, möjligen William Comyns & Sons Ltd, dekor och inläggningar i sterlingsilver, på kulfötter, invändigt i blå plysch, höjd 7, 12,5x9 cm
Ytskador, hörnspricka, 2 dekordelar saknas
755464
2020-03-30