Lasse Åberg Konsum litografi

Lasse Åberg Konsum litografi
Lasse Åberg Konsum litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): "Konsum", signerad Lasse Åberg 72/150, litografi, 46x62 cm

755466

2020-03-30