Stolar Danform 4 st

Stolar Danform 4 st
Stolar Danform 4 st
Stolar Danform 4 st
Stolar Danform 4 st
Stolar Danform 4 st
Stolar Danform 4 st
Stolar Danform 4 st
Stolar Danform 4 st
Stolar Danform 4 st
Stolar Danform 4 st
Stolar Danform 4 st
Stolar Danform 4 st

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DANFORM, 4 st, stolar, Danmark, svart skinn, etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, ytskador, repor, smuts

755467

2020-04-04