Lars Eklind oljemålning

Lars Eklind oljemålning
Lars Eklind oljemålning
Lars Eklind oljemålning
Lars Eklind oljemålning
Lars Eklind oljemålning
Lars Eklind oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS EKLIND (född 1932): Komposition med sjöbodar, signerad och daterad L Eklind -69, olja på duk, 24x32 cm

755468

2020-03-30