Karmstolar i Karl Johanstil

Karmstolar i Karl Johanstil
Karmstolar i Karl Johanstil
Karmstolar i Karl Johanstil
Karmstolar i Karl Johanstil
Karmstolar i Karl Johanstil
Karmstolar i Karl Johanstil
Karmstolar i Karl Johanstil
Karmstolar i Karl Johanstil
Karmstolar i Karl Johanstil
Karmstolar i Karl Johanstil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, karl johan-stil omkring 1920/30-talet, stomme i björk, detaljer i svärtat trä, textilklädd sits med sadelgjord, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

755478

2020-04-04