Jordglob

Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JORDGLOB "Die Erdkugel", C. Adami, Berlin, 1856, glob klädd i papper, fotställning av metall, höjd ca 44 cm

slitage, skador, lös i fäste

755493

2020-04-07