Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JORDGLOB "Die Erdkugel", C. Adami, Berlin, 1856, glob klädd i papper, fotställning av metall, höjd ca 44 cm
slitage, skador, lös i fäste
755493
2020-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här