Paul Cadovius Danmark 1960-tal

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PAUL CADOVIUS, hyllsystem, fanerat i teak, bestående av 1 hurts med nedfällbar klaff (höjd 34, 80 x 30 cm), 1 hurts med två lådor (höjd 25, 80 x 30 cm) 1 hyllplan (80 x 38 cm), 3 hyllplan (80 x 30 cm), 10 hyllplan 80 x 20 cm), 4 väggskenor i betsad bok, (höjd 197 cm) och konsoler i mässing

Smärre slitage, repor och märken

755500

2020-04-02