Bricka silver Baltikum

Bricka silver Baltikum
Bricka silver Baltikum
Bricka silver Baltikum
Bricka silver Baltikum
Bricka silver Baltikum
Bricka silver Baltikum
Bricka silver Baltikum
Bricka silver Baltikum
Bricka silver Baltikum
Bricka silver Baltikum
Bricka silver Baltikum
Bricka silver Baltikum

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRICKA, silver, Baltikum 1800-tal, 26x18 cm, vikt 200 gram

Smärre slitage

755501

2020-04-04