Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, String, skrivbordsmodul, 78 x 30 cm, 2 hyllplan, 78 x 30 cm, samt två gavlar, höjd 76 cm
Smärre slitage, repor och märken
755502
2020-04-02