Halslås silver
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HALSLÅS, silver, otydliga stämplar, mitten av 1800-talet, delvis förgyllt, filigrandekor med fasetterad glasfluss i rött och grönt, pärla samt blå halvädelstenar längd ca 6,5 cm vikt ca 50 g
Kedja saknas
755514
2020-04-02