Kjell Lenader Engström oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL LEANDER ENGSTRÖM (1914-1979): Landskap med fors, signerad samt daterad 42, olja på pannå, ca 49x61 cm

755532

2020-04-03