Carl Kylberg litgrafi

Carl Kylberg litgrafi
Carl Kylberg litgrafi
Carl Kylberg litgrafi
Carl Kylberg litgrafi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL KYLBERG, Landskap med hus, signerad samt numrerad 348/360 och med tryckt text "Litograferad av Arthur Lantz", ca 48x61 cm

755536

2020-04-03