Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
SVEN RINMAN (f. 1910): teckning, segelbåt, signerad, daterad 1960, bildmått 33,5x30 cm
Fläck i nedre hörnet, ej examienrad ur ram
755538
2020-04-04