Sven Rinman

Sven Rinman
Sven Rinman

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

SVEN RINMAN (f. 1910): teckning, segelbåt, signerad, daterad 1960, bildmått 33,5x30 cm

Fläck i nedre hörnet, ej examienrad ur ram

755538

2020-04-04