Paraplyglas

Paraplyglas
Paraplyglas
Paraplyglas
Paraplyglas
Paraplyglas
Paraplyglas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PARAPLYGLAS, starkvinsglas, 18 st, 1800-talets mitt/andra hälft, fot med knapp, höjd ca 10,5-12 cm

slitage

755540

2020-04-07