Filmaffisch efter Andy Warhol
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FILMAFFISCH, med motiv efter Andy Warhol, "Querelle", för film av Rainer Werner Fassbinder, bildstorlek ca 69 x 69 cm, enligt uppgift inköpt på Louisiana under 1980-talets mitt.
Avkortad. Enstaka repor.
755544
2020-04-07