Filmaffisch efter Andy Warhol

Filmaffisch efter Andy Warhol
Filmaffisch efter Andy Warhol
Filmaffisch efter Andy Warhol
Filmaffisch efter Andy Warhol

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FILMAFFISCH, med motiv efter Andy Warhol, "Querelle", för film av Rainer Werner Fassbinder, bildstorlek ca 69 x 69 cm, enligt uppgift inköpt på Louisiana under 1980-talets mitt.

Avkortad. Enstaka repor.

755544

2020-04-07