Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS JONSSON, "Domi Monté", sideboard, Troeds, 1950/60-tal, teakfanér,4 lådar amt skåpdörr, invändigt brännmärkt, höjd ca 71, 127x43 cm, nyckel finns

Bruksslitage

755549

2020-04-03