Carl Fredrik von Saltza

Carl Fredrik von Saltza
Carl Fredrik von Saltza
Carl Fredrik von Saltza
Carl Fredrik von Saltza
Carl Fredrik von Saltza
Carl Fredrik von Saltza

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FREDRIK VON SALTZA (1858-1905): Interiör med munk, CF. von Saltza, olja på duk, ca 48x38 cm

Krackelering

755555

2020-03-31