Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL FREDRIK VON SALTZA (1858-1905): Interiör med munk, CF. von Saltza, olja på duk, ca 48x38 cm
Krackelering
755555
2020-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här