5 grillemblem

5 grillemblem
5 grillemblem
5 grillemblem
5 grillemblem
5 grillemblem
5 grillemblem

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRILLEMBLEM, 3 st., SMF ´Rattens Mästare...´ två märkta ´A. Ritter Stockholm, 1 st ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil-Club) märkt ´S. Demmel OHG München 25´, 1 st ´Monaco´, brons och vitmetall med emaljdekor största H ca 10 cm

Skador: Emaljbortfall, slitage.

755571

2020-04-07