Ragnar Olson oljemålning

Ragnar Olson oljemålning
Ragnar Olson oljemålning
Ragnar Olson oljemålning
Ragnar Olson oljemålning
Ragnar Olson oljemålning
Ragnar Olson oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

RAGNAR OLSON (1884-1949): Skepp på hav, olja på duk, signerad samt daterad ´39, 55x46 cm

Ingår i temaauktionen "Nautica"

755583

2020-04-12