Lena Cronsqvist färglitografi

Lena Cronsqvist färglitografi
Lena Cronsqvist färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENA CRONQVIST (född 1938): Komposition ur sviten Ett drömspel (Strindberg), signerad Lena Cronqvist numrerad II/X, färglitografi, ca 73x53 cm

Oramad

755584

2020-04-03