Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MARC CHAGALL (1887-1985): Komposition, färglitografi, ur XXe Siecle Hommage a Marc Chagall, 1969, "Antilopa passenger", bildmått 30x24 cm
Ej examinerad ur ram, inga synliga skador
755586
2020-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här