Marc Chagall färglitografi

Marc Chagall färglitografi
Marc Chagall färglitografi
Marc Chagall färglitografi
Marc Chagall färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): Komposition, färglitografi, ur XXe Siecle Hommage a Marc Chagall, 1969, "Antilopa passenger", bildmått 30x24 cm

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador

755586

2020-04-03