Bordsur omkring 1900
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, omkring 1900, troligen Frankrike, märkt i skulptur P.H Mourey, marmor, förgylld metall, lejonmaskaroner, urtavla med romerska siffror, nyckel samt pendel saknas, höjd ca 50 cm
Marmor med mindre naggar
755600
2020-03-30