Matti Kujasalo oljemålning

Matti Kujasalo oljemålning
Matti Kujasalo oljemålning
Matti Kujasalo oljemålning
Matti Kujasalo oljemålning
Matti Kujasalo oljemålning
Matti Kujasalo oljemålning
Matti Kujasalo oljemålning
Matti Kujasalo oljemålning

Klubbat för:

640 EUR

Utropspris

600 EUR

MATTI KUJASALO (född 1946) komposition, signerad samt daterad -76, olja och blandteknik på pannå, 37x37 cm

755605

2020-04-19