Tomtar Tyskland
2020-04-03
755619
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TOMTAR, 4 st, 1900-tal, Tyskland, glaserad keramik, höjd ca 13-20 cm
Smärre slitage, smuts