Folke Bülow olja på pannå

Folke Bülow olja på pannå
Folke Bülow olja på pannå

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE BÜLOW (1905-1961): Stockholmsmotiv, vy från södermalm mot Gamla Stan och Kornhamnstorg, signerad F. Bülow, daterad -38, olja på pannå, ca 41x60 cm

755622

2020-04-04