Hugo Simberg etsning

Hugo Simberg etsning
Hugo Simberg etsning
Hugo Simberg etsning
Hugo Simberg etsning
Hugo Simberg etsning
Hugo Simberg etsning
Hugo Simberg etsning
Hugo Simberg etsning

Klubbat för:

1 300 EUR

Utropspris

500 EUR

HUGO SIMBERG (1873-1917) "Finsk elegi", signerad fecit samt signerad i plåten, linjeetsning, 9,9x16 cm

Litteratur: Malme nr 1

755635

2020-05-17