Bordsur Frankrike 1800-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, 1800-talets slut, Frankrike, förgylld, patinerad och matteterad brons, vitemaljerad urtavla märkt Bernat Freres samt A. Rodez, med romerska siffror, nyckel medföljer, pendel saknas, höjd ca 44, bredd 32 cm
Slitage
755642
2020-03-31