Skål på fot silver

Skål på fot silver
Skål på fot silver
Skål på fot silver
Skål på fot silver
Skål på fot silver
Skål på fot silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL PÅ FOT, med lock, silver, empire/empirestil, 1800-tal, delvis godronnerad, längd 16 cm, höjd 13 cm, vikt 254 gram.

Säljes till förmån för organisationen Min Stora Dag.

Slitage, fotring med lagning.

755658

2020-04-06